افزونه آمارگیر وردپرس

افزونه آمارگیر وردپرس

بهترین افزونه آماری وردپرس

افزونه فارسی رایگان آمارگیر قدرتمند وردپرس
افزونه فارسی رایگان آمارگیر قدرتمند وردپرس

اکثر مدیران سایت می خواهند آماری از بازدیدکنندگان سایت داشته باشند. بعد از گشت و گذارهای مکرر در اینترنت بهترین افزونه آمارگیر وردپرس که مشاهده کردم افزونه WP Power Stats بود.

افزونه WP Power Stats یا آمارگیر قدرتمند وردپرس ، یک افزونه ساده اما بسیار مفید و کاربردی است که در یک صفحه، تمامی اطلاعات آمار بازدید سایت را به شما نمایش می دهد. این افزونه دارای یک پنل مدیریت بسیار ساده و آسان می باشد که پس از فعالسازی افزونه در زیرمجموعه منوی “تنظیمات” و با عنوان “آمارگیر قدرتمند وردپرس” قابل دسترسی می باشد.
این افزونه در صفحه اصلی خود اطلاعات بسیار جامع و کاملی درباره تعداد بازدید ها، دستگاه ها، مرورگرها و سیستم عامل های مورد استفاده بازدیدکنندگان، مرجع ترافیک و بازدید ورودی به سایت، کلمات کلیدی جستجو شده، نوشته های پر بازدید و لینک های پر بازدید را شامل شده و همچنین نقشه ای از محل جغرافیایی بازدیدکنندگان و تعداد بازدید ها را بروی نمودار نمایش می دهد.

با این افزونه آمارگیر وردپرس می توانید به هرآنچه که از یک افزونه آمارگیر می خواهید دست پیدا کنید. این افزونه به صورت رایگان توسط فروشگاه قالب های آماده وب سایت W3Template به انتشار درآمده است.

جهت دانلود این افزونه باید در سایت فروشگاه قالب های آماده وب سایت عضو شوید. جهت عضویت از این لینک بهره ببرید و پس از آن برای دانلود افزونه آمارگیر وردپرس از لینک زیر بهره ببرید.

دانلود افزونه

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال یک دیدگاه

1 × 1 =