خدمات سئو

ما به صورت تضمینی شما را با ارائه خدمات برتر سئو در صدر گوگل قرار می دهیم. خدمات سئو تضمینی صفحه اول گوگل توسط مجله سئو به صورت کاملا حرفه ای با قرارداد رسمی انجام می شود. اگر قصد دارید در خصوص خدمات سئوی سایت بیشتر بدانید ادامه مطلب را دنبال کنید.

خدمات سئو چیست؟

خدمات سئو شامل سلسله عملیاتی است که ما با انجام آنها سایت شما را در صدر نتایج موتورهای جستجو مثل گوگل می آوریم. خدمات سئو مجله سئو مسترز به صورت کاملا تضمینی و حرفه ای توسط بهترین کارشناسان سئو انجام می شود.

وقتی صحبت از خدمات SEO می شود، بحث قیمت این سرویس بسیار به چشم می آید. متاسفانه اکثر کارفرمایان با عنایت به اینکه می دانند سئو می تواند برند آنها را در اینترنت معروف کند و برایشان افزایش فروش و مشتری در پی داشته باشد اما باز با این حال اقدام به انجام سئو نمی کنند.

 

خدمات سئو می تواند شما را به یک برند اینترنتی تبدیل کند
خدمات سئو می تواند شما را به یک برند اینترنتی تبدیل کند

یک سری از مشتریان هم وقتی می بینند قیمت سئو بالاست می روند و می گویند نویسنده ی وب استخدام کنیم  و در سایت محتوا بگذاریم تا بیاییم بالا! وقتی شما یک چیزی شنیده اید و نسبت به آن علمی ندارید، لطفا آن را اجرا نکنید، چون اجرای اشتباه محتوا و هر کاری که مربوط به سئو است، خسارات جبران ناپذیری را برای شما به همراه دارد. سئو چیزی نیست که بتوان آن را فقط با تولید محتوا بدست آورد!

برای سئو کردن سایت خود باید چکار کنیم؟

برای انجام خدمات seo و بهینه سازی یک وب سایت، همواره باید از تمامی ترفندها، برای بالا کشیدن سایت استفاده کرد. این بهینه سازی عموما مستلزم هزینه و زمان است. پس اگر به دنبال خدمات بهینه سازی وب سایت خود هستید باید دو اصل مهم زمان و هزینه را مدنظر قرار دهید.

هزینه های سئو با توجه به کلمات کلیدی مشخص می شوند و البته سبک سئو کردن! خیلی از مشتریان هستند که قصد دارند در یک موضوع به برندی معتبر تبدیل شوند. برای این موضوع به جای سئو کردن تنها یک کلمه، سئویی شامل تمام کلمات یک حوزه را انتخاب می کنند. به این سبک سئو آنالیز محور می گویند. درست که این سبک از سئو هزینه های بیشتری دارد اما بازخوردش به شکلی است که شما میتوانید در کوتاه مدت کلیه هزینه هایی که برای سئو کردید را پاسخگو باشید.

سئو کارها بهینه سازی سایت شما را به دو سبک کلمه محور و آنالیز محور می توانند انجام دهند. اگر می خواهید در مرحله ی اول هزینه ی کمی بکنید بهتر است از سئو کلمه محور استفاده کنید. اما اگر قصد دارید در همه ی کلمات فیلد کاریتان دیده شوید بهتر است سئو آنالیز محور را انتخاب نمایید.

برای انجام خدمات سئو باید از کجا شروع کرد؟

خدمات سئو مجله سئو مسترزبرای انجام خدمات سئو و بهینه سازی سایت باید ابتدا دید سایت مورد نظر که قصد داریم روی آن سرویس های سئو را انجام دهیم در چه موقعیت و شکلی قرار دارد. منظور از موقعیت فعلی این است که باید دیده شود در حال حاضر با کلمات کلیدی مورد نظر در چه جایگاهی قرار دارد. در مرحله ی بعد باید دید چه کارهایی روی سایت انجام شده است. آنالیز سایتی که قصد سئو کردن آن را داریم یکی از مهمترین بخش هایی است که باید به درستی انجام شود. این آنالیز دقیق کمک می کند سئوکاران بتوانند زودتر نتایج مورد نظر کارفرما را به وی تقدیم کنند. برای آنالیز بهتر سایت ها باید کارفرمایان نهایت همکاری را با سئوکاران کنند و تمامی کارهای انجام گرفته چه غلط چه درست را به وی بگویند تا سئو کار بتواند برنامه ی درستی برای سئو سایت ایجاد نماید.

برای بهتر شدن سئوی سایت چه کارهایی انجام می شود؟

سئو یا همان بهینه سازی وب سایت، یک کار زمان بندی شده با تعیین استراتژی برای محتوا، لینک سازی، بهینه سازی ساختاری، سئو محلی، سئو ساختاری، تبلیغات و … است. شما اگر برنامه ریزی درست و منظمی برای انجام سئو نداشته باشید مطمئنا در این امر شکست می خورید.

خدمات SEO بهترین تبلیغات اینترنتی برای جذب مشتری
خدمات SEO بهترین تبلیغات اینترنتی برای جذب مشتری

در مرحله ی اولی که یک سفارش سئو به ما داده می شود روند آنالیز سایت فعلی انجام می گیرد. باید ابتدا بررسی شود سایت فعلی چه مشکلاتی از نظر سئو دارد و در مرحله ی اول آن مشکلات مرتفع شوند.

در مرحله ی دوم به آنالیز کلمات کلیدی می پردازیم و هزینه هر کلمه کلیدی را با توجه به رقابت آن محاسبه می کنیم.

در مرحله سوم برآورد هزینه و زمان را به کارفرما اعلام کرده و اگر در خصوص موارد قرارداد و قیمت سئو به نتیجه رسیدیم همکاری شروع می شود.

بعد از شروع همکاری انجام کارهای مربوط به سئو داخلی، بهینه سازی کدهای سایت، بهینه سازی متا تگ ها، بهینه سازی تصاویر، انجام سئو محلی، لینک سازی داخلی و بالابردن سرعت سایت انجام می شود.

در مرحله ی بعد روی برندسازی، تبلیغات، لینک سازی و سئوی خارجی سایت کار می شود.

در تمامی این مسیر با توجه به رقابت کلمه کلیدی مدنظر، میزان انجام کار سنجیده و نتایج انجام کار توسط ابزارهایی مثل وبمستر و آنالایتیکس گوگل بررسی می شود.

تمامی این مراحل توسط تیم مجرب مجله سئو با تمام قدرت و کیفیت به صورت کاملا اصولی و منطبق با استانداردهای موتورهای جستجو انجام می پذیرد.

تمامی کارهای فوق منجر می شود ورودی های واقعی شما از گوگل و سایر موتورهای جستجو افزایش پیدا کند و این یعنی افزایش مشتری و فروش! به ورودی های واقعی از موتورهای جستجو نتایج ارگانیک سایت نیز می گویند.

باید توجه داشته باشید که امر سئو یک عملیات پیچیده و زمان بندی شده است که بسیار حساس است، بطوریکه یک اشتباه شما می تواند ماه ها شما را از صدر نتایج دور کند. پس قبل از انجام هر کاری باید یا در سئو خبره باشید و یا از بهترین ها برای انجام سئو سایت خود استفاده کنید.

چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

 

چرا باید سایت خودمان را سئو کنیم؟
چرا باید سایت خودمان را سئو کنیم؟

وقتی می گوییم یک سایت باید سئو شود برای این است که صاحب سایت بتواند از سایتی که زده است درآمد داشته باشد. چطور؟ سئو باعث می شود شما در نتایج اولیه موتورهای جستجو دیده شوید. وقتی بیشتر دیده شوید محبوب تر می شوید و جایگاه بهتری را در نتایج پیدا می کنید و هر چقدر جایگاهتان به رتبه ی اول نزدیکتر باشد بطبع ورودی های بیشتری از کاربران را برای خود کرده اید.

 

سئو یکی از بهترین روشهای تبلیغات در اینترنت است. زیرا مشتری هر وقت شما را نیاز داشته باشد از طریق سئو به شما متصل می شود و در این هنگام امکان فروش خدمات یا محصولات افزایش خواهد یافت.

روشهای انجام سئو

روش های بهینه سازی وب سایت برای هر قسمت به صورت جداگانه صورت می پذیرد. در زیر به صورت کلی به توضیح این روش ها و مراحلی که در آن انجام می شود می پردازیم:

افزایش بازدید سایت با سئو :

راه کارهای زیادی برای افزایش بازدید سایت وجود دارد. از متداول ترین راه های افزایش بازدید تبلیغات متنی و بنری در سایت های مرتبط، قرار دادن لینک های سایتتان در فروم های مرتبط و مطالب مرتبط است. سعی کنید محتوایی یکتا و منحصر به فرد با سادگی بیان در سایت خود درج کنید. با این کار می توانید ساعات بیشتری بازدیدکنندگان را در سایت خود نگه دارید.

افزایش فروش و مشتری با انجام خدمات سئو و بهینه سازی سایت
افزایش فروش و مشتری با انجام خدمات سئو و بهینه سازی سایت

تبلیغات بنری در سایتهای هدف می تواند ماندگاری سئو و افزایش رنک را نیز برای شما در بر داشته باشد. یکی از ستون های سئو بازدید است و اگر شما بتوانید از طریق بنرهای تبلیغاتی کاربران هدف جذب کنید آنها تمام سایت شما را برای بدست آوردن اهدافشان زیر و رو می کنند. وقتی گوگل ببیند سایت شما اینقدر مهم و کاربر پسند است آن را به دیگران نیز توصیه می کند.

انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی:

اگر به دنبال سریعتر ایندکس شدن مطالب خود هستید، اگر به دنبال بالا بودن سایتتان در جستجوی یک مطلب در موتورهای جستجو هستید، دو نکته را باید رعایت کنید: 1- بروزرسانی مطالب سایت 2- انتشار مطالبتان در شبکه های اجتماعی پربازدید. در کشور عزیز ما ایران شبکه های اجتماعی فیسبوک، گوگل پلاس، لینکداین و اینستاگرام از محبوبیت بالایی برخوردارند. شما می توانید با ساخت صفحات سایت خود در این شبکه ها، مطالب سایت را در آن شبکه ها انتشار دهید و روز به روز به تعداد بازدیدکنندگان و فالو کننده های خود اضافه کنید.

چطور سایت خود را سئو کنیم؟

افزایش رتبه الکسا و پیج رنک:

این روزه پیج رنک و رتبه الکسا می تواند تا حدودی ارزش یک سایت را بیان کند. شما برای داشتن رتبه الکسا و پیج رنک بهتر باید مطالب سایت خود مرتبط با فعالیت خود بروزرسانی کنید. آنها را در شبکه های اجتماعی انتشار دهید. نوارابزار الکسا بروی کلیه مرورگرهای خود نصب کنید. برای پیج رنک هم باید از سایت های معتبر و پربازدید لینک داشته باشید. این کارها به ظاهر ساده می آیند اما بسیار زمان برو هزینه بر خواهند بود.

افزایش رتبه سایت با سئو

بک لینک :

داشتن بک لینک از سایت های پربازدید و معتبر و دارای پیج رنک بالا می تواند به ارتقای سطح سایت شما کمک شایانی کند. گروه مجله سئو می تواند به سایت شما بیش از 1000 بک لینک معتبر بدهد تا در یک چشم به هم زدن سایت شما ارتقایی بی نظیر داشته باشد. ساخت بک لینک با کیفیت یکی دیگر از خدمات سئو ماست.

البته به این نکته توجه داشته باشید که انجام بک لینک بسیار سخت است و اگر به درستی انجام نشود جوابی معکوس به شما خواهد داد. پس اگر با استراتژی های لینک بیلدینگ آشنا نیستید خودتان اصلا وارد این کار نشوید.

کدنویسی بهینه:

در اکثر مواقع باید تنظیمات قالب و نخوه نمایش عناصر قالب سایت ها بازنگری شود. استفاده از تگ های استاندارد و اصول و قوانین استفاده از آنها می تواند سایت شما را از نظر سئو دارای کدهای بهینه کند. برای این منظور می توانید از گروه مجله سئو برای انجام خدمات بهینه سازی سایتتان استفاده کنید.

کد نویسی اسکیما، ریچ اسنیپت، بهینه کردن فایلها و کدها، استفاده درست از متا تگ ها و … جزء خدمات بهینه سازی سایت در بحث سئوی ساختاری است.

کدنویسی بهینه

چرا باید از خدمات سئو استفاده کنیم؟

اگر شما یک معمار حرفه ای باشید ولی کسی شما را نشناسد یا دسترسی به اطلاعات تماس شما نداشته باشد می توانید کار بگیرید و کار کنید؟ مسلما جواب خیر است؟ پس اگر به دنبال انجام سئو با کیفیت هستید باید از خدمات سئو یک تیم حرفه ای بهره ببرید.

سئو و رابطه آن با برندسازی

برای اینکه از نگاه کاربران و مشتریان بهترین باشید، مجبور هستید با برند سازی و تبلیغات در همه فضاهای ممکن حضور داشته باشید. یکی ازاین فضاها اینترنت است. شما می توانید با انجام خدمات seo در سایت خود، برندسازی اینترنتی خود را تکمیل کنید.

چه تضمینی برای ارائه خدمات بهینه سازی سایت وجود دارد؟

قراردادهای ما برای انجام سئو سایت شما تضمین محکمی است. ما در قراردادی که با شما می بندیم ، یک سوم مبلغ سئو را در ابتدا، یک سوم را هنگامی که سایت با کلمات مدنظر صفحه دوم رسید و مابقی را هنگامی که صفحه اول رسید دریافت می کنیم. این موضوع نشان می دهد ما به کار خود اطمینان داریم و مشتری می تواند با توجه به سیر صعودی سایت خود هزینه سئو را بپردازد.

موتورجت

خدمات SEO و بهینه سازی وب سایت شامل چه مواردی است؟

ما در بهینه سازی سایت شما موارد زیر را انجام می دهیم:

 • سئو داخلی
 • سئو خارجی
 • سئو محلی
 • محتوا گذاری
 • لینک سازی داخلی
 • لینک سازی خارجی
 • انتشار لینک های سایت در شبکه های اجتماعی
 • وبلاگ نویسی
 • ایمیل مارکتینگ
 • تبلیغات بنری و متنی

انجام خدمات سئو توسط سئوکاران حرفه ای مجله سئو، سئو سایت به صورت اصولی، با بالاترین ماندگاری و هزینه ی مناسب، خدمات SEO ارزان با بهترین خدمات بهینه سازی سایت

سئو مسترز

آیا می توانم سایتم را خودم سئو کنم؟

بله می توانید سایتتان را خودتان سئو کنید. درسته شاید در کل سئو آسان به نظر بیاید اما این را مد نظر داشته باشید، به دلیل عدم آشنایی کامل شما و عدم تجربه ای که در کار خدمات بهینه سازی سایت دارید شاید به جای رسیدن به نتایج مطلوب به نتایج زیر برسید:

 • پنالتی شدن سایت
 • زومینگ اشتباهی کلمات کلیدی
 • از دست دادن اعتبار خود بین کاربران

برای انجام خدمات سئو حتما مشاوره کنید

مشاوره بسیار مفید است، مخصوصا هنگامی که ما اطلاعات اندکی در رابطه با سئو داریم. شما می توانید جهت مشاوره در خصوص انجام ” خدمات سئو ” با ما تماس بگیرید.

خدمات بهینه سازی سایت و seo
خدمات بهینه سازی سایت و seo

همیشه استفاده از یک مشاور برای انجام هر سرویسی نیاز است و به همگان پیشنهاد می شود. در انجام خدمات SEO که یکی از محبوبترین و پیچیده ترین خدمات مبتنی بر تبلیغات اینترنتی است باید حتما از خبرگان سئوکار مشاوره بگیرید تا بهترین مسیر پیش پای شما قرار داده شود.

در نظر داشته باشید امر سئو، یک کار زمان بر است، پس همیشه حرف مشاورین سئویی که قصد دارند شما را بالا بکشند گوش دهید و از انجام کارهایی که فکر می کنید با آن می توانید زودتر از حدمعمول دیده شوید جلوگیری نمایید.

مجله سئو یکی از بهترین انتخاب های برای انجام سئو سایت و خدمات سئو است. ما بهترین خدمات سئو را با قیمت های مناسب به مشتریان خود ارائه می دهیم تا آنها بتوانند با هزینه ای مناسب به کسب درآمد از اینترنت بپردازند. پس برای اینکه سایت شما نیز در صدر نتایج گوگل باشد از خدمات سئو مجله سئو استفاده کنید.

سئوی سایت تضمینی صفحه اول گوگل

وقتی صحبت از سئوی سایت می شود یعنی شما قصد دارید در صفحه ی اول گوگل با کلمات کلیدی دیده شوید. دیده شدن در صفحه اول گوگل بسته به رقابت و میزان جستجوی عبارات کلیدی مد نظر با هزینه و زمان متفاوت انجام می شود.

برای استعلام قیمت در زمینه ی سئوی سایت به صورت تضمینی در صفحه ی اول گوگل می توانید با مجله سئو تماس بگیرید تا از خدمات سئوی سایت ما بهره مند شوید.

برآورد هزینه و زمان خدمات سئو با کلمات کلیدی

برای سایت هایی با رقابت کم
زمان : حداقل 4 ماه
هزینه میانگین : 5.000.000 تومان

برای سایت هایی با رقابت متوسط
زمان : حداقل 6 ماه
هزینه میانگین: 15.000.000 تومان

برای سایت هایی با رقابت زیاد
زمان : حداقل 9 ماه
هزینه میانگین: 40.000.000 تومان

برای سایت هایی با رقابت خیلی زیاد
زمان : حداقل 12 ماه حداکثر 18 ماه
هزینه میانگین : 100.000.000 تومان

هزینه آنالیز سئو

هزینه ی آنالیز سئو با توجه به سابقه ی سایت و سیستم مدیریت محتوا تعیین می شود.

هزینه آنالیز سئوی سایت هایی با سیستم مدیریت محتوای آماده مثل وردپرس و جوملا 900 هزار تومان خواهد بود.

هزینه آنالیز سئوی سایت هایی با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی 1.500.000 تومان خواهد بود.

هزینه تعیین استراتژی سئو

سئو سلسله عملیاتی است که باید با برنامه مشخص پیش برود تا به نتیجه برسد. شما برای تعیین استراتژی باید از یک فرد باتجربه در زمینه ی سئو استفاده کنید. هزینه ی تعیین استراتژی برای سئوی سایت شما 2.000.000 تومان خواهد بود.

هزینه مشاوره سئو

اگر به دنبال یک مشاوره تلفنی در خصوص سایت و سئو هستید می توانید با پرداخت هزینه ی 500 هزار تومان یک ساعت مشاوره از سئوکاران ما دریافت کنید.

در تمامی موارد در خدمت شما هستیم تا بهترین خدمات سئو را به شما ارائه دهیم. قول ما به شما صفحه ی اول گوگل است و شما با استفاده از خدمات و تجربه ی تیم مجله سئو می توانید بهترین نتیجه را در سئو دریافت کنید.