روش های بالا بردن پیج رنک سایت

2
2791
روش های افزایش پیچ رنک
روش های افزایش پیچ رنک

1- سعی کنید برای وبسایت خود یک وبلاگ بزنید و همیشه پست های وبلاگ خود را جدید کنید. گوگل پست های جدید را دوست دارد و برای آن امتیازهای خوبی به وبلاگ شما می دهد و علاوه بر نمایش سایت شما در صفحه های اول جستجو افزایش پیج رنک شما نیز سریع تر انجام می شود.
2- سعی کنید سایت خود را به دایرکتوری ها معرفی کنید. لیست دایرکتوری های مهم عبارتند از:
DMOZ
Yahoo Directory
Best Of The Web
Ezine Articles
Article Base
Go Articles
این سایت ها سایت هایی هستند که گوگل مطالب آنها را سریع ایندکس می کند و در صورت ثبت سایت شما در آنهابک لینک رایگانی نیز دریافت کرده اید!

3- تبادل لینک با دیگر وبمسنرها نیز از مهمترین عوامل در تعیین پیج رنک است. از سایت هایی که این تبادل لینک را به طور خودکار بین وبمسترها انجام می دهند می توان به سایت های زیر اشاره کرد:
http://www.autobacklink.ir
http://www.automaticbacklinks.com
http://hardlinkexchange.net/

4- کامنت گذاشتن در سایر وبلاگ های مرتبط را نیز فراموش نکنید. در اغلب این کامنت ها شما می توانید لینکی به سایت خود نیز قرار دهید که این تبادل لینک باعث افزایش بازدید و افزایش پیج رنک می شود. از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه کامنت گذاری اتوماتیک می توان به نرم افزار زیر اشاره کرد:
scrapebox

5- شبکه های اجتماعی را فراموش نکنید! داشتن یک اکانت در شبکه های اجتماعی زیر و پست کردن مطالب خود در آنها می تواند به محبوب تر شدن سایت شما از دید کاربران و در نتیجه افزایش پیج رنک شما کمک موثری کند.
Facebook
Google Plus
Squidoo
Digg
Hub Pages
Stumble Upon
از سایت هایی که برای محبوب تر کردن سایت خود در شبکه های اجتماعی می توان استفاده کرد از موارد زیر می توان نام برد:
http://www.lavalinx.com/
www.uplus.ir
exchangers.ir/
www.vbiran.ir/plus.php
parshit.com/

6- از هاست های معتبر استفاده کنید تا سایت شما برای مدت طولانی غیر قابل دسترس نباشد که این مورد از نظر گوگل بسیار نامطلوب است.

7- تبادل بنر نیز مانند تبادل لینک باعث افزایش محبوبیت سایت شما از دید کاربران و در نتیجه افزایش پیج رنک آن می شود.
از سیستم های تبادل بنر خوب می توان به سه مورد زیر اشاره کرد:
http://www.parstools.com/bannerex
http://www.parsibanner.com
http://www.coome.ir/banner

8- در مطالب جدید خود، لینک هایی به مطالب قدیمی نیز قرار دهید. این تبادل لینک داخلی نیز از نظر گوگل عامل مهمی در افزایش پیج رنک است. مثلا یکی از لغات در پست خود را به یکی از مطالب قبلی خود لینک کنید.

9- هنگامی که به اکانت گوگل خود متصل هستید، مانند جیمیل، از مشاهده سایت های غیر اخلاقی خودداری کنید!!! بله، گوگل بیشتر از نزدیک ترین دوست شما از شما می داند و در بسیاری موارد توصیه شده که گوگل نمی خواهد یک معتاد به مشاهده سایت های غیراخلاقی را به نویسنده صفحه اول خود تبدیل کند!

10- سعی کنید دامنه خود را برای بیشتر از یکسال خریداری کنید، این امر باعث می شود گوگل مطمئن تر شود که سایت شما قرار نیست اسپم کند و بعد از یکسال تعطیل شود.

 

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here

سیزده − 8 =