طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان قیمت را با مجله سئو تجربه کنید. بهترین قیمت ها بهمراه بهترین پوسته های وردپرسی را با ما مشاهده کنید. به منظور کسب اطلاعات در خصوص طراحی وب سایت های ارزان قیمت می توانید با ما تماس بگیرید.

چرا سایت ارزان قیمت طراحی کنیم؟

امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی نیاز همگان به اینترنت یک امر انکارنشدنی است. بازار کار در اینترنت با این پیشرفت دگرگون شده است ، به طوری که همگان به دنبال جایگاهی در اینترنت برای کسب و کار خود هستند.

آیا شما کسب و کار حرفه ای خود را در اینترنت شروع کرده اید؟

هزینه راه اندازی سایت بعضا مناسب افراد مختلف نیست، اما ما در مجله سئو قصد داریم پکیجی مناسب برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای ایجاد کنیم.

اول بگوییم که برای داشتن یک وب سایت نیاز به هاست و دامنه دارید. هاست همان فضایی است که شما بر روی اینترنت اجاره می کنید تا فایلهای وب سایتتان را روی آن قرار دهید و دامنه آدرسی است که توسط آن وب سایت خود را آدرسدهی می کنید. این دو به صورت سالیانه باید خریداری شوند.

پکیج طراحی سایت ارزان مجله سئو

از 350 هزار تومان به بالا

امکان درج صفحه (برگه) بی نهایت در سایت

امکان تغییر رنگ بندی و تغییر ظاهر سایت به صورت نامحدود

امکان درج تصاویر و مدیریت کلیه فایل های مدیا در بخش مدیریت

امکان درج نمونه کارها (پروژه ها) در سایت به صورت مستقل

امکان درج اخبار و مقالات و نوشته ها در سایت به صورت مستقل

دارای بخش عضویت و ثبت نام

مدیریت کاملا قوی و بدون محدودیت

به همراه پکیج امنیتی برای غیرقابل دسترس کردن سایت شما از دست حمله های اینترنتی و هکرها

تحویل 48 ساعت کاری

در کمتر از 3 روز صاحب یک وب سایت حرفه ای ارزان قیمت شوید. مجله سئو با آخرین تکنولوژی های روز بهترین سایت ممکن را با یک قیمت استثنایی به شما تحویل خواهد داد. دامنه ها و هاست به اسم مشتری خریداری خواهند شد.

هاست و دامنه برای سایت های ارزان قیمت

هزینه هاست و دامنه بر اساس قیمت روز محاسبه می شود. به منظور بررسی قیمت های هاست و دامنه روی بنر زیر کلیک کنید.

مجله سئو با ارائه خدمات طراحی سایت ارزان قیمت می کوشد بهترین ها را برای شما فراهم آورد. اگر شما نیاز به یک سایت حرفه ای و ارزان دارید پیشنهاد ما این است که خدمات طراحی سایت ارزان را از شرکت اصلی ما تهیه کنید. برای این منظور روی لینک طراحی وب سایت ارزان قیمت کلیک کنید.

 

جهت سفارش با شماره تلفن 09199495065 تماس حاصل نمایید.